fbpx

Ajankohtaista


Asuntoesittelyt

Asunto Oy Helsingin Gloria ja Asunto Oy Helsingin Lumina

Esittely sunnuntaina 24.10. klo 12:30-13:15

Esittely pidetään Hertan malliasunnossa osoitteessa: Siilikuja 1, 00800 Helsinki

Lisätietoja Sanna Nyman 044 7646864

sanna.nyman@kiinteistomaailma.fi

Asunto Oy Vantaan Theia

Esittely sunnuntaina 24.10. klo 12-12:30

Esittely pidetään Hertan malliasunnossa osoitteessa: Siilikuja 1, 00800 Helsinki

Lisätietoja Päivi Lind 044 7646864

paivi.lind@op.fi

Asunto Oy Kirkkonummen Kivikoivu ja Asunto Oy Kirkkonummen Vaahtera

Tule tutustumaan malliasuntoomme!

Malliasuntomme sijaistee osoitteessa Heinäkedontie 5, 02390 Kirkkonummi

Varaa oma esittelyaikasi  Petra Saijolalta 045 851 7260

petra.saijola@kiinteistomaailma.fi

 

Asunto Oy Tampereen Laventeli

Tule tutustumaan malliasuntoomme!

Malliasunto sijaitsee osoitteessa: Ojavainionkatu 4C, 33710 Tampere

Varaa oma esittelyaikasi Heidi Koivunen, puh 040 654 4801

heidi.koivunen@op.fi

 

Vantaan Ihanat kodit

Malliasuntomme sijaitsee osoitteessa Topaasipolku 2 C, 01700 Vantaa

Varaa oma esittelyaikasi Tuomas Majuri 044 991 6571tuomas.majuri@t2h.fi

 

 

Ajankohtaista

Asuinalueet

Eikö löytynyt sopivaa ajankohtaa Ihanan kodin esittelyyn? Varaa oma esittelyaikasi

Tuomas Majuri Myyntipäällikkö, KTK PK-seutu 044 991 6571 tuomas.majuri@t2h.fi

Karri Heinonen Myyntipäällikkö, KTM PK-seutu 040 070 0569 karri.heinonen@t2h.fi


Lasse Heikkilä Myyntipäällikkö, DI PK-seutu 044 040 2123 lasse.heikkila@t2h.fi

Simo Nuolemo Myyntipäällikkö, KTM Pirkanmaa 040 624 8440 simo.nuolemo@t2h.fi

Matias Majuri Asiakkuusjohtaja, KTM 040 961 8669 matias.majuri@t2h.fi