Ajankohtaista


Asuntoesittelyt

Asunto Oy Espoon Vehka

ja Asunto Oy Espoon Korte

keskiviikkona 8.7 klo.17-18

sekä

tiistaina 14.7 klo. 17-18

Esittely pidetään Espoon Merivehnän malliasunnossa osoitteessa ; Kätkökuja 9, Espoo

Petra Saijola p. 045 851 7260 tai petra.saijola@kiinteistomaailma.fi

Asunto Oy Järvenpään Paroni
ja 
Asunto Oy Järvenpään Kreivi

Keskiviikkona 8.7.2020 klo 17-18

Esittely pidetään kohteiden tontilla osoitteessa; Metsolantie 77, 04430 Järvenpää

Lisätietoja ; Sami Uurinmäki p. 040 128 3404

sami.uurinmaki@kiinteistomaailma.fi

Tapahtumat

Eikö löytynyt sopivaa ajankohtaa Ihanan kodin esittelyyn? Varaa oma esittelyaikasi

Tuomas Majuri Myyntivastaava, KTK PK-seutu 044 991 6571 tuomas.majuri@t2h.fi

Karri Heinonen Myyntivastaava, KTM PK-seutu 040 070 0569 karri.heinonen@t2h.fi

Antti Ahola Asuntomyyjä PK-seutu 040 612 5379 antti.ahola@t2h.fi


Lasse Heikkilä Myyntivastaava, DI PK-seutu ( lomalla 3.8 asti) 044 040 2123 lasse.heikkila@t2h.fi

Simo Nuolemo Myyntivastaava, KTM Pirkanmaa 040 624 8440 simo.nuolemo@t2h.fi

Matias Majuri Asiakkuusjohtaja, KTM 040 961 8669 matias.majuri@t2h.fi