fbpx

Ajankohtaista


Asuntoesittelyt

Asunto Oy Helsingin Gloria ja Asunto Oy Helsingin Lumina

Esittely Hertan malliasunnossa sunnuntaina 28.11. klo 15-15:30 osoitteessa: Siilikuja 1, 00800 Helsinki

Lisätietoja Pekka Wirtanen 0503521669

pekka.wirtanen@kiinteistomaailma.fi

Asunto Oy Vantaan Theia

Esittely malliasunnossa sunnuntaina 28.11. klo 12:15-13 osoitteessa: Laajaniitynkuja 13, 01620 Vantaa

Lisätietoja Linda Arveli 050 520 4694

linda.arveli@op.fi

Asunto Oy Tuusulan Metsämansikka

Yksiöiden esittelyt perjantaina 26.11. ja 3.12. klo 16-16:30, kolmioiden esittelyt 16:30-17:00

Esittely pidetään malliasunnossa osoitteessa: Metsolantie 77, 04430 Järvenpää

Lisätietoja Sami Uurinmäki 040 128 3404

sami.uurinmaki@kiinteistomaailma.fi

Asunto Oy Tampereen Laventeli

Tule tutustumaan malliasuntoomme!

Malliasunto sijaitsee osoitteessa: Ojavainionkatu 4C, 33710 Tampere

Varaa oma esittelyaikasi Heidi Koivunen, puh 040 654 4801

heidi.koivunen@op.fi

Espoon Ihanat kodit

Malliasuntomme sijaitsee osoitteessa Tiimalasintie 6C, 02330 Espoo

Varaa oma esittelyaikasi Joona Korkala 040 141 7217 joona.korkala@t2h.fi

 

Ajankohtaista

Asuinalueet

Eikö löytynyt sopivaa ajankohtaa Ihanan kodin esittelyyn? Varaa oma esittelyaikasi

Tuomas Majuri Myyntipäällikkö, KTK PK-seutu 044 991 6571 tuomas.majuri@t2h.fi

Karri Heinonen Myyntipäällikkö, KTM PK-seutu 040 070 0569 karri.heinonen@t2h.fi


Simo Nuolemo Myyntipäällikkö, KTM Pirkanmaa 040 624 8440 simo.nuolemo@t2h.fi

Matias Majuri Asiakkuusjohtaja, KTM 040 961 8669 matias.majuri@t2h.fi