fbpx

Ajankohtaista


Ajankohtaista-sivulta löydät tietoa tulevista asuntoesittelyistämme, tulevista kohteistamme ja alueista, joihin rakennamme Ihania koteja.

Asuntoesittelyt

Tervetuloa tutustumaan Ihaniin koteihimme! Esittelyt pidetään valmiiksi sisustetuissa malliasunnoissamme. Katso alta tulevien esittelyiden ajankohdat.

Asunto Oy Helsingin Clara

to 26.01.2023 - 16:00 - 16:30 Välitalontie 71, 00660 Helsinki

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Esittely pidetään Helsingin Claran tontilla.

Juha Borodulin juha.borodulin@aurentumlkv.fi 040 610 9660

Asunto Oy Espoon Fantasia &

Asunto Oy Espoon Fanfaari

to 26.01.2023 - 17:00 - 18:00 Syvänsalmenkatu 9 B Finnoo, 02260 Espoo

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Jaako Tuomivaara jaako.tuomivaara@t2h.fi 040 156 3303

Asunto Oy Sipoon Välke

su 29.01.2023 - 12:00 - 13:00 Gneissikaari 16, 01150 Sipoo

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Tule tutustumaan Sipoon Välkkeen Ihaniin koteihin sunnuntaisin!

Petri Vilkko petri.vilkko@crape.fi 0400 429 733

Asunto Oy Vantaan Olympia &

Asunto Oy Vantaan Viola &

Asunto Oy Vantaan Vanamo &

Asunto Oy Vantaan Aada

su 29.01.2023 - 12:00 - 12:30 Elmontie 5, 01400 Vantaa

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Esittelyt sunnuntaisin Vantaan Timjamin malliasunnossa. Ilmoitathan saapumisestasi ennakkoon Jukalle puhelimitse tai sähköpostitse!

Jukka Petman jukka.petman@kiinteistomaailma.fi 050 5768 497

Asunto Oy Espoon Vikaari &

Asunto Oy Espoon Kissankello &

Asunto Oy Espoon Herkko

su 29.01.2023 - 12:00 - 13:00 Nihtisillankuja 2, 02630 Espoo.

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Tule tutustumaan Espoon Ihaniin koteihin sunnuntaisin!

Joona Korkala joona.korkala@t2h.fi 040 141 7217

Asunto Oy Vantaan Kajo

su 29.01.2023 - 12:00 - 13:00 Padisentie 18, 01690 Vantaa

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Esittely joka sunnuntai klo 12-13, tervetuloa tutustumaan!

Aki Penttinen aki.penttinen@kiinteistomaailma.fi 044 982 8644

Asunto Oy Vantaan Gaia

su 29.01.2023 - 14:00 - 14:45 Laajaniitynkuja 13, 01620 Vantaa

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Tulevat näytöt helmikuussa sunnuntaisin 5.2.,12.2. & 19.2.

Stefan Rehnström stefan.rehnstrom@kiinteistomaailma.fi 0400 898 251

Asunto Oy Vantaan Kajo &

Asunto Oy Vantaan Hehku

ke 01.02.2023 - 17:00 - 18:00 Padisentie 1, 01690 Vantaa

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Tervetuloa tutustumaan Vantaan Ylästön Ihaniin koteihin keskiviikkoisin!

Ahtinen Antti antti.ahtinen@t2h.fi 040 619 5124

Asunto Oy Vantaan Gaia

ke 01.02.2023 - 17:00 - 18:00 Laajaniitynkuja 13, 01620 Vantaa

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Tule tutustumaan Vantaan Gaian Ihaniin koteihin keskiviikkoisin!

Pabita Bhandari pabita.bhandari@t2h.fi 0403592334

Asunto Oy Helsingin Clara

to 02.02.2023 - 16:30 - 17:00 Välitalontie 71, 00660 Helsinki

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Esittely pidetään Helsingin Claran tontilla.

Juha Borodulin juha.borodulin@aurentumlkv.fi 040 610 9660

Asunto Oy Helsingin Clara

to 09.02.2023 - 16:00 - 16:30 Välitalontie 71, 00660 Helsinki

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Esittely pidetään Helsingin Claran tontilla.

Juha Borodulin juha.borodulin@aurentumlkv.fi 040 610 9660

Asunto Oy Helsingin Clara

to 16.02.2023 - 16:00 - 16:30 Välitalontie 71, 00660 Helsinki

Lisätiedot ja ilmoittautuminen

Esittely pidetään Helsingin Claran tontilla.

Juha Borodulin juha.borodulin@aurentumlkv.fi 040 610 9660

Uudet malliasunnot

Voit tulla käymään sisustetuissa malliasunnoissamme silloin, kun sinulle sopii. Varaa henkilökohtainen esittely alta, ja pääset tutustumaan asuntoon kaikessa rauhassa.

Asunto Oy Helsingin Barokki

Lavakatu 2, 00620 Helsinki
Varaa esittely
Karri Heinonen karri.heinonen@t2h.fi 040 070 0569

Asunto Oy Kangasalan Avena

Mannakorventie 13, 36240 Kangasala
Varaa esittely
Simo Nuolemo simo.nuolemo@t2h.fi 040 624 8440

Asuinalueet