Ajankohtaista


Asuntoesittelyt

Asunto Oy Kangasalan Pioni 

Tiistaina 27.10 klo 17-17.30

Esittely pidetään kohteen tontilla osoitteessa Annalantie 3, 36200 Kangasala

Lisätietoja; Heidi Koivunen p. 040 654 4801

heidi.koivunen@op.fi

Asunto Oy Järvenpään Kreivi ja Asunto Oy Järvenpään Paroni

Keskiviikkona 28.10 klo 17-18

Esittely pidetään kohteen tontilla osoitteessa; Metsolantie 77, 04430 Järvenpää

Lisätietoja;  Sami Uurinmäki p. 040 128 3404

Asunto Oy Järvenpään Haltiatar

Keskiviikkona 28.10 klo 18.15-19

Esittely pidetään kohteen tontilla osoitteessa; Lallankatu 17, 04430 Järvenpää

Lisätietoja;  Sami Uurinmäki p. 040 128 3404

sami.uurinmaki@kiinteistomaailma.fi

Asunto Oy Tampereen Mahonki

Keskiviikkona 28.10 klo 16-16.30

Esittely osoitteessa Tervaskatu 4, 33870 Tampere

Lisätietoja; Heidi Koivunen p. 040 654 4801

heidi.koivunen@op.fi

Asunto Oy Vantaan Sisuja Asunto Oy Vantaan Elmo

Sunnuntaina 1.11. klo 16-16.30

Kaikkien marraskuun loppuun mennessä esittelyssä käyneiden kesken arvotaan Finlaysonin tuotepaketti!

Esittely pidetään Pyryn malliasunnossa osoitteessa; Lipstikkakuja 1 B, 01400 Vantaa

Lisätietoja; Jukka Petman 050 5768 497

jukka.petman@kiinteistomaailma.fi

Asunto Oy Vantaan Iris

Sunnuntaina 1.11.2020 klo 11-11.35

Esittely pidetään osoitteessa Kilterinrinne 3 B, 01600 Vantaa (kulku Kilterinkujan kautta)

Lisätietoja; Anita Manner p.040 645 2750

anita.manner@op.fi

 

Tapahtumat

Tapahtumia ei löytynyt.

Eikö löytynyt sopivaa ajankohtaa Ihanan kodin esittelyyn? Varaa oma esittelyaikasi

Tuomas Majuri Myyntipäällikkö, KTK PK-seutu 044 991 6571 tuomas.majuri@t2h.fi

Karri Heinonen Myyntipäällikkö, KTM PK-seutu 040 070 0569 karri.heinonen@t2h.fi


Lasse Heikkilä Myyntivastaava, DI PK-seutu 044 040 2123 lasse.heikkila@t2h.fi

Simo Nuolemo Myyntivastaava, KTM Pirkanmaa 040 624 8440 simo.nuolemo@t2h.fi

Matias Majuri Asiakkuusjohtaja, KTM 040 961 8669 matias.majuri@t2h.fi