fbpx

Yhteystiedot


Ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Asun­to­myyn­ti

Tuomas Majuri Myyntipäällikkö, KTM PK-seutu 044 991 6571 tuomas.majuri@t2h.fi Soita

Karri Heinonen Myyntipäällikkö, KTM PK-seutu 040 070 0569 karri.heinonen@t2h.fi Soita

Simo Nuolemo Myyntipäällikkö, KTM Pirkanmaa 040 624 8440 simo.nuolemo@t2h.fi Soita


Silja Muli Asuntomyyjä Pirkanmaa 040 125 3230 silja.muli@t2h.fi Soita

Martina Simpanen Asuntomyyjä PK-seutu 040 620 5943 martina.simpanen@t2h.fi Soita

Joona korkala Myyntivastaava, KTK Espoo 040 141 7217 joona.korkala@t2h.fi Soita


Pabita Bhandari Asuntomyyjä Pk-seutu 040 359 2334 pabita.bhandari@t2h.fi Soita

Matias Majuri Asiakkuusjohtaja, KTM 040 961 8669 matias.majuri@t2h.fi Soita

Oskar Nurmio Asuntomyyjä KTK 040 5442778 oskar.nurmio@t2h.fi Soita


Pu­he­lin­vaih­de
020 7032 580

Pal­ve­lem­me ar­ki­sin
klo 8.00–16.00

 

Töi­hin T2H:lle?

Et­sit­kö ra­ken­nu­sa­lan työ­paik­ko­ja?
Lue li­sää ja kat­so avoi­met pai­kat »

Jä­tä avoin ha­ke­mus; rek­ry@t2h.fi

Liity ennakkovarauslistallemme

Tiestihän, että ennakkovaraajana saat tiedon ja varausmahdollisuuden aina ennen julkista ennakkomarkkinointia?

Usein asunnot varataan jo tässä vaiheessa loppuun, joten liity sijoittajalistallemme ja pääset varaamaan asunnon ensimmäisten joukossa!

Liity ennakkovarauslistallemme