fbpx

Yhteystiedot


Ota yhteyttä

Asun­to­myyn­ti

Tuomas Majuri Myyntipäällikkö, KTK PK-seutu 044 991 6571 tuomas.majuri@t2h.fi

Karri Heinonen Myyntipäällikkö, KTM PK-seutu 040 070 0569 karri.heinonen@t2h.fi

Simo Nuolemo Myyntipäällikkö, KTM Pirkanmaa 040 624 8440 simo.nuolemo@t2h.fi

Lasse Heikkilä Myyntipäällikkö, DI PK-seutu 044 040 2123 lasse.heikkila@t2h.fi


Martina Simpanen Asuntomyyjä PK-seutu 040 620 5943 martina.simpanen@t2h.fi

Joona korkala Myyntivastaava, KTK Espoo 040 141 7217 joona.korkala@t2h.fi

Pabita Bhandari Asuntomyyjä Pk-seutu 040 359 2334 pabita.bhandari@t2h.fi


Matias Majuri Asiakkuusjohtaja, KTM 040 961 8669 matias.majuri@t2h.fi

Oskar Nurmio Asuntomyyjä KTK 040 5442778 oskar.nurmio@t2h.fi


Pu­he­lin­vaih­de
020 7032 580

Pal­ve­lem­me ar­ki­sin
klo 8.00–16.00

 

Töi­hin T2H:lle?

Et­sit­kö ra­ken­nu­sa­lan työ­paik­ko­ja?
Lue li­sää ja kat­so avoi­met pai­kat »

Jä­tä avoin ha­ke­mus; rek­ry@t2h.fi

Liity ennakkovarauslistallemme

Tiestihän, että ennakkovaraajana saat tiedon ja varausmahdollisuuden aina ennen julkista ennakkomarkkinointia?

Usein asunnot varataan jo tässä vaiheessa loppuun, joten liity sijoittajalistallemme ja pääset varaamaan asunnon ensimmäisten joukossa!

Liity ennakkovarauslistallemme